Bratislava: 0918 989 664

Pezinok: 0918 911 675

Opatrovateľ/ka v Bratislave

Do nášho zariadenia pre seniorov v Bratislave hľadáme empatického a starostlivého kolegu na pozíciu opatrovateľ/ka.

Náplň vašej práce:

  • – kompletná opatrovateľská starostlivosť o seniorov
  • – prihliadanie na individuálne potreby klienta, aktivizovanie klienta podľa jeho schopností a možností
  • – spolupráca pri plánovaní poskytovania sociálnej služby podľa individuálnych potrieb, schopností a cieľov klienta
  • – rutinná práca pri vytváraní, prehlbovaní a upevňovaní hygienických, spoločenských a pracovných návykov klientov v zariadení sociálnych služieb

Požiadavky:

Príslušné vzdelanie

  • – vyššie odborné vzdelanie so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti,
  • – stredné odborné vzdelanie so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti,
  • – nižšie stredné odborné vzdelanie so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti,
  • – absolvovanie akreditovaného kurzu opatrovania najmenej v rozsahu 220 hodín

Je pre vás v práci dôležité nielen odborne, ale aj s láskou a pochopením pomáhať druhým?

Pred nástupom u nás absolvujete 1 skúšobný deň. Je to skvelá príležitosť zistiť, či sa na túto prácu hodíte a či vás bude naozaj baviť a napĺňať. Ako opatrovateľ/ka sa stanete členom tímu zariadenia pre seniorov Casa Slovensko n.o. v Bratislave, kde budete od samého začiatku hrať kľúčovú úlohu a pracovať s takou podporou, akú potrebujete na to, aby ste sa stali tým najlepším odborníkom.

Benefity:

Možnosť naučiť sa nové veci: podpora osobného rastu – účasť na školeniach, seminároch, doplnenie si vedomostí a zručností.

Práca v príjemnom kolektíve.

Pravidelné coffee break, ovocné dni, masáže, pitný režim.

Finančný príspevok na stravovanie.

Zaujímavé finančné ohodnotenie – príplatky soboty 50%/ nedele 100% / sviatky 100% / nadčas 25% / nočné služby 40%

Miesto práce:

  • Casa Slovensko n.o, Heydukova 14, Bratislava
  • 1000 – 1 300 EUR/mesiac brutto
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Ak vidíte zmysel v pomoci druhým, začnite v našom zariadení pre seniorov v Bratislave pracovať ako opatrovateľ/ka. Pošlite nám svoj životopis, radi sa s vami porozprávame o vzájomných očakávaniach.

E-mail: koordinator.ba@casa-sk.sk
Tel.: +421 905 235 774

Kontaktná osoba: Beláková Simona

Spoznajte naše služby